Leo Visser

Leo Visser

Maatschapslid
Algemeen fysiotherapeut
Lid Schoudernetwerk Twente
Mail: leo@ft-enschede.nl
Mattijs Wassink

Mattijs Wassink

Maatschapslid
Algemeen fysiotherapeut
Master manueel therapeut
Mail: mattijs@ft-enschede.nl
Angelique van Hulst, MSc

Angelique van Hulst, MSc

Maatschapslid
Algemeen fysiotherapeut
Master psychosomatisch fysiotherapeut
Mail: angelique@ft-enschede.nl
Stefanie Buijvoets

Stefanie Buijvoets

Algemeen fysiotherapeut
Oedeemtherapeut
Echografe
Dry needling
Mail: stefanie@ft-enschede.nl
Liesbeth van Meurs

Liesbeth van Meurs

Algemeen fysiotherapeut
Master psychosomatisch fysiotherapeut
Echografe
Mail: liesbeth@ft-enschede.nl
Mieke van Bruchem

Mieke van Bruchem

Algemeen fysiotherapeut
Oedeemtherapeut
Mail: mieke@ft-enschede.nl
Stijn de Vrijer

Stijn de Vrijer

Algemeen fysiotherapeut
Master manueel therapeut
Dry needling
Mail: stijn@ft-enschede.nl
Judith Beld

Judith Beld

Algemeen fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut i.o.
Mail: judith@ft-enschede.nl

René Polman

René Polman

Maatschapslid
PR-medewerker
Irma Hemelt - Bosman

Irma Hemelt - Bosman

Front- en back office medewerkster
Mail: irma@ft-enschede.nl
Marijke Wassink - Wiegerinck

Marijke Wassink - Wiegerinck

Front- en back office medewerkster
Mail: marijke@ft-enschede.nl
Stieneke Groeneveld

Stieneke Groeneveld

Front- en back office medewerkster
Mail: stieneke@ft-enschede.nl